VIDEO, kurš reiz “uzspridzināja” internetu… Un pats labākais – tas uzņemts tepat, Latvijā!

Šis video tika publicēts 2015. gada oktobrī, bet dažu dienu laikā tas tika skatīts vairāku desmitu tūkstošu reižu – ar laiku kļūstot par vienu no populārākajiem Latvijā… 

Video parādīta, kādas sievietes nezināšana par CSDD noteikumiem vai arī tā varētu būt neparasta neuzmanības kļūda – kuras dēļ varēja rasties pamatīga avārija. Šo momentu ar videoreģistratora palīdzību izdevies iemūžināt kādam vīrietim vārdā Eduards, kurš arī publicēja to savā Facebook “laika joslā”.

Patiesībā aplūkojot video ir grūti pateikt, vai pie automašīnas patiešām sēž sieviete… Tik un tā video autoram izdevies nokļūt pareizā vietā un pareizā laikā!

Braucot uz “apļa” sieviete nogriezusies pa kreisi un braukusi pretējā virzienā – tādējādi pakļaujot briesmām visus ceļa satiksmes dalībniekus.

Būtībā viss varēja beigties ļoti bēdīgi – taču, cik zināms, par laimi ceļa satiksmes negadījums šajā situācijā nenotika.

 

Lūk, šeit arī video:

Piezīme: nedaudz vajag uzgaidīt līdz video parādās! 

Женщина за рулем

жмем кнопочку HDвидео общедоступно , рекомендуйте , делитесьесли кому интересно , видео было снято на этот видеорегистратор , рекомендуюhttp://ru.aliexpress.com/item/Original-Car-Video-Recorder-G1W-GS108-with-Novatek-96650-WDR-Technology-AVC/2042484435.html?adminSeq=221478099&shopNumber=1335085

Posted by Eduards Grens on ceturtdiena, 2015. gada 22. oktobris

Video autors ir Eduards Grēns 

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru