Šādi tagad izskatās cilvēki no pašām zināmākajām mēmēm

Daudziem no mums patīk lietot nelielas mēmes vai nevainojamus GIF mūsu ikdienas komunikācijā. Un tomēr mums jāatceras, ka šīs mēmes nav kā emocijas vai izsaukuma zīmes, kuras nemainās. Mēmu personāži ir reāli cilvēki, ar reālu dzīvi, un viņi mainās. Vienvārd sakot, tie ir cilvēki ap mums.

 

Katrai mēmei ir sava veida stāsts fonā, neatkarīgi no tā, vai tas bija spontāns brīdis, kas noķerts kamerā vai neērta fotogrāfija, kuru kāds cits augšupielādējis internetā. Mēs jums piedāvājam sarakstu ar 10 cilvēkiem (un dzīvniekiem!), no pašām zināmākajām mēmēm, un to, kā viņi izskatās tagad.

 

Katastrofas meitene

Ikoniska bilde ar jauno Zoju Rotu, kurā viņa izskatās aizdomīgi ļauna, brīdi, kad aiz muguras notiek ugunsgrēks, tika uzņemta 2004. gadā. Viņas tēvs uzņēma fotogrāfiju, kamēr skatījās, kā vietējie ugunsdzēsēji veic apmācības uguns dzēšanā. Šis skatiens viņā ir vēl saglabājies!

Lasīt vairāk

Panākumu bērns

Sema Grīnera māte augšuplādēja attēlu ar savu dēlu, kurš mēģināja ēst smiltis, un vēl tā kļuva par zināmu interneta mēmi ar nosaukumu “Veiksmes bērns”. Puisēna māte šodien saka, ka līdz šim viņš parasti sakaunējās, ja tika asociēts ar “veiksmes bērna” attēlu. Tomēr pavisam nesen pats puika nolēma atjaunot attēlu jeb uztaisīt tādu kā dublikātu. Acīm redzot, viņam šobrīd nav īpašu iebildumu pret agrāk populāro mēmi.

  1. “Es nezinu” meitene

Šī mēme nāk no Diseneja kanāla producētā šova “Labu veiksmi, Čārlij”, kurā piedalās aktrise Mia Talerico, kura tagad ir deviņus gadus veca.

 

  1. “Slīpā skatiena Hloja”

Mazo meitenīti, ar ziņkārīgi nosodošu skatu sejā, sauc Hloja. Viņai tagad ir septiņi gadi, un acīmredzot viņai patīk lasīt spēlēt Minecraft.

 

 

  1. Suns no mēmes “Tāds pārsteigums”

Šis burvīgais Šiba Ina šķirnes suns kļuva iemūžināts, ar savu neizpratnes un pārsteiguma pilno sejas izteiksmi. Viņa vārds ir Kabosu un Japāna viņš ir glābējsuns, kuram novembrī palika 12.

 

 

  1. Sieviete ar “pasaules lielāko problēmu”

Persona, kas slēpjas aiz ikoniskās raudošās sievietes, patiesībā ir starptautiski apbalvota itāļu aktrise Silvija Bottini.

 

 

  1. Puisis, kurš “centās saturēt gāzes līdzās jaukai klases meitenei”

Šī mēme kļuva slavena pēc tam, kad Maikla Makgī attēls tika augšuplādēts vietnē Reddit. Kopš tā laika tā ir lietota daudzos dažādos kontekstos, piemēram, cik ļoti sakoncentrētam tev reizēm jābūt sabiedrībā, lai neapkaunētos.

 

 

  1. Baltais puisis no mēmes “Niespaidīgi”

Labi zināmajā GIF ir attēlots” puisis ar vienaldzīgu skatienu, un viņa vārds ir Drū Skanlons. Viņš kļuva slavens pēc tam, kad klips ar to, kā viņš reaģē uz dzirdētu stulbu tekstu spēļu šovā nokļuva internetā. Godīgi sakot, tagad viņš izskatās tikpat neiespaidots kā iepriekšējā attēlā.

 

 

  1. Īdzīgais kaķis

Kaķis, kurš kļuva zināms ar mēmi “īdzīgais kaķis”, patiesībā tiek saukts par “Tartara mērci”. Un, jā, viņam tā ir ierastā sejas izteiksme.

 

 

  1. “Ermahgerd” meitene

Megija Goldenbergera ir sieviete, kura reiz sarakstīja grāmatas “Spoku mednieki”, un kļuva zināma ar savām trakajām sejas izteiksmēm, kad viņa bija ceturtajā vai piektajā klasē.

Neticami, ne tā? Daudzi no viņiem izskatās pilnīgi citādi, kamēr citi (un ar to es domāju īdzīgo kaķi), praktiski nav piedzīvojuši pārmaiņas.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru