Lūk, kā auto zīmoli cits citu izjoko (+video,foto)

Sveiciens no Porsche

Starp citu, BMW jubilejā apsveica arī Porsche kompānija, izveidojot reklāmas plakātu ar tekstu: “Nākotne sagādā mums lielus pārbaudījumus. Bet mēs tās satiekam ar patiesu braukšanas prieku. Porsche apsveic BMW ar jubileju un noņem cepuri uzņēmuma priekšā, kas izveidojusi automobiļu vēsturi pēdējo 100 gadu laikā.” Tajā pašā laikā liekot saprast, ka viņu jaunais E klases Mercedes noteikti “ieliks” BMW i8.

Kaķa refleksi

Atceraties interesanto Mercedes reklāmu, kurā tiek norādīts “Magic Body Control” darbības veids? Lūk, kā uz šo te atbildēja Jaguar: “Magic Body Control? Mēs labāk priekšroku sniedzam kaķa refleksiem” (slaidā). Vācu atbilde nebija ilgi jāgaida – attēls ar īstu jaguāru, Mercedes un šādu uzrakstu: “PRE-SAFE sistēma, jo kaķa refleksi nav gana ātri.” Turklāt interneta vietnē Twitter tika ielikts arī šīs reklāmas komentārs: “Palīgsistēmas komplektācija “Intelligent Drive” palīdzēs Jaguar saglabāt visas savas 9 dzīvības.”

Dzīvības auto

Lai gan šis nebija tiešs mājiens, uzņēmums Hyundai sniedza netiešu mājienu par to, ka viņu Veloster ir daudz drošāks par Ford Focus. Drošāks tādēļ, ka Volester ir tikai trīs sānu durvis (no vadītāja puses ir tikai viena). Aplūkojiet šo melnā humora pārpildīto video rullīti.

Eksorcists (ļauno garu izdzinējs)

Savu visjaudīgāko Chevrolet Camaro versiju tūninga kompānija (kā arī auto ražotāji) Hennessey nosauca Exorcist (Eksorcists), turklāt tas nebija izdarīts tāpat vien, jo eksorcisti ir ļauno garu un dēmonu izdzinēji. Uzņēmums Dodge kā reizi grasījās laist klajā savu muskuļu auto Challenger Demon. To, vai Eksorcistam izdevās izdzīt Demonu, mēs uzzināsim pavisam drīz.

Šķirsti lapas uz priekšu, lai lasītu tālāk! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru