Lūk, kā auto zīmoli cits citu izjoko (+video,foto)

Audi pret visiem

Mēs visi zinām par konfrontējošo Audi un BMW reklāmu (attēlā), kurai vēlāk pievienojās arī Subaru un Lexus (savu pēdējo vārdu izteica Bentley). Iznāk, ka Audi nebaidās izrādīties jebkura auto ražotāja acīs. Par uzņēmuma augstajām ambīcijām iespējams uzzināt šajā vecajā video.

Konditorejas cīņas

Šā gada maijā Nirburgrindas 24 stundu sacīkstēs, Mercedes-AMG komanda šajā slavenajā trasē pamanīja “sveiciena atklātnīti” no BMW M, kas bija veltīta AMG nodaļas 50 gadu jubilejai: “Jūs pasūtījāt torti, bet mēs izcepām bulciņas – tādā veidā M nodaļas auto ir daudz ugunīgāki un modernāki.” Kādēļ viņi to darīja?

Daudz laimes dzimšanas dienā, BMW!

Lūk, kādēļ viņi tā izdarīja: pirms kāda laika Mercedes kompānija ļoti savdabīgā veidā apsveica BMW ar vesela gadsimta jubileju, laižot klajā viedo, kurā bija redzams kas šāds: “Paldies par 100 gadu sāncensību, jo pirmie 30 gadi bija diezgan garlaicīgi.” Turklāt Mercedes uzņēmuma pārstāvji sagatavoja visiem BMW uzņēmuma darbiniekiem biļetes uz viņu auto muzeju, lai viņi varētu iemācīties, kā pagatavot patiešām labus automobiļus.

Gadu gaitā ilgstošās sāncensības savā starpā

Vispār jau komplimentu apmaiņa Mercedes un BMW starpā ilgst jau daudzus gadus. Viens no vissmieklīgākajiem piemēriem ir šis reklāmas plakāts, uz kura rakstītais vēsta: “Arī Mercedes var sniegt saviem pasažieriem baudu.” Attēlā atainots Mercedes autokrāvējs, kas ved (tā laika) piektās sērijas BMW.

Šķirsti lapas uz priekšu, lai lasītu tālāk! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru