Lūk, kā auto zīmoli cits citu izjoko (+video,foto)

 

Ir vairāki veidi, kā noteikt labākos auto pasaulē: uzvaras sacensībās, pārdošanas apjomi, pasaules plašsaziņu līdzekļu atzinums…

Kad visas šīs metodes ir izsmeltas, konkurenti savā starpā ķeras pie daudz mazāk zināmiem līdzekļiem, proti, asuma izrādīšana citam pret citu. Šoreiz nav runa par neko ļaunu, tas parasti ir tīrs humors. Taču reizēm arī melns…

 

Musk Have

Viens no vissvaigākajiem piemēriem – Audi uzņēmums izjokoja Tesla uzņēmumu. Uz viena no lielajiem stendiem Berlīnē parādījās plakāts ar šādu konceptu: Audi e-tron Sportback, kur rakstīts bija “Musk Have”. Šajā brīdī tika apspēlēts angļu valodas vārdu savienojums “Must Have” ar nozīmi “obligāti vajag iegūt īpašumā”, taču vārds “Must” (“vajadzēt”)  tika nomainīts pret Tesla Motors īpašnieka uzvārdu “Musk”. Audi sērijas variantam vajadzētu parādīties 2019. gadā.

 

Welcome Back

Audi vispār patīk izjokot citus automobiļu ražotājus, tajā skaitā arī tādus kā Volkswagen. Piemēram, par godu Porsche atgriešanās vecāko klašu sacīkstēs (LMP1), Audi izveidoja video rullīti, kurā Lemānas 24 stundu sacīkstēs Porsche auto priekšā tikai nozibēja Audi četri riņķi, un tam uz aizmugures bija rakstīts “Ar atgriešanos”(“Welcome Back”). Taču, vissaldāk smejas tas, kurš smejas pēdējais, proti, Porsche toreiz uzvarēja Lemānas 24 stundu sacīkstēs, turklāt uzvarēja arī 2015. un 2016. gada sacīkstes, bet Audi drīz pameta šīs sacensības.

Ferarri pilsēta

Audi nesmādē arī Ferarri – šāds solis itāļu virzienā notika pēc tam, kad Audi prezentēja savu pirmās paaudzes R8 V10. Tam par godu vāci uzņēma īsu, taču ļoti ironisku video rullīti. Īsumā – ja jums ir A8, Maranello pilsētā labāk nemaz nedomājiet rādīties.

Šķirsti lapas uz priekšu, lai lasītu tālāk! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru