Lūk, ko vajag zināt par jauno 8. sērijas BMW… (+foto un fakti)

BMW kompānija oficiāli apstiprināja leģendārā Astoņnieka atdzimšanu, parādot jaunās sērijas prototipu. Gatava ražošanai tā būs ļoti drīz…

Tādēļ nolēmām noskaidrot vairāk informācijas par 8. sēriju un pastāstīt, ko tagad par to vajadzētu zināt.

1. Fakts

8. sērija pati pa sevi nav jaunums. No 1989. līdz pat 1999. gadam vācieši izlaida 30 tūkstošu kupeju ar tādu nosaukumu. Pati labākā versija – 850 CSI – aprīkota ar V12 5,6 litru dzinēju.  Tās jauda bija 381 zirgspēku un 550 Nm griezes moments. Ar šādu modifikāciju tika saražoti 1510 “astoņnieki”.

2. Fakts

Jaunā 8. sērija – tas pagaidām ir tikai prototips. To prezentējā prestižajā Concorso d`Eleganza Villa d`Este konkursā. Par tehniskiem jautājumiem pagaidām nav zināms nekas. BMW vien paziņoja par jaunām pakaļējām arkām, kuras, pēc viņu domām, liecinās par to, ka automašīna ir pakaļējās piedziņas.

3. fakts 

Neskatoties uz to, ka ir pārāk maz infromācijas šobrīd pieejamas, uzreiz ir skaidrs, ka 8. sērija būs aprīkota ar mūsdienu tehnoloģijām – dažādiem gadžetiem. Konceptam, piemēram, ir digitālais panelis ar dažādiem variantiem, sensora pogas salonā, kā arī lāzera lukturi.

4. Fakts

Arī karbons ir iekļauts uzbūves sastāvā. Prototipam no ogļekļa šķiedrām ir izveidoti bampera elementi, aizmugurējais difuzors un ar ādu pārvilkto krēslu karkasi.

5. Fakts

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru